İade ve Geri Ödeme

MODABETCE olarak satın alma işleminizden memnun kalacağınızdan eminiz, ancak hepimiz fikrimizi değiştirebiliriz. Her zaman olduğu gibi, ürünlerinizde yaşayacağınız herhangi bir problemde ekibimiz yalnızca bir e-posta uzağınızda! Bu yüzden herhangi bir sorunuz varsa lütfen e-posta ile gönderin: info@modabetce.com

30 Gün İade Politikası

Herhangi bir nedenle ürünlerinizden memnun değilseniz, siparişinizi aldıktan sonraki 30 gün içinde, tüm orijinal etiketlerle birlikte ve yeniden satılabilir durumda iade edilmeleri koşuluyla, memnuniyetle ürünü iade alırız ve para iadesi yaparız.

Ürün kargo sırasında hasar görmemesi için lütfen iade edeceğiniz tüm ürünlerin iyi paketlendiğinden emin olun.

MODABETCE, iade esnasında hasar gören veya kaybolan ürünler için sorumluluk almayacağından, müşterilerimizi anlaşmalı kargo firmalarımızla ürünleri göndermeleri konusuna dikkat etmelerini öneriyoruz.

İadeler

İade konusunda ise, tarafımıza göndereceğiniz ürünleri inceledikten sonra, 1-3 iş günü içinde ödemenizi hesabınıza gerçekleştireceğiz. İade edeceğiniz ürünle birlikte IBAN’ınızı lütfen faturanın üzerine yazın. Bu, iade işlemini daha hızlı gerçekleştirmemizi sağlayacaktır.

Değişimler

Eğer satın aldığınız bir ürünü başka bir ürünümüzle değiştirmek isterseniz bunun için öncelikle ilgili ürünü iade etmeli ve tarafımıza göndermelisiniz. Bu işlemden sonra yeni ürünü satın alabilirsiniz.

İade Adresi

Lütfen tüm değişimleri ve iadeleri aşağıdaki adrese gönderin.

MODABETCE

ADRES: