İade ve Geri Ödeme

Tüm ürünlerde koşulsuz

MODABETCE olarak satın alma işleminizden memnun kalacağınızdan eminiz, ancak hepimiz fikrimizi değiştirebiliriz. Her zaman olduğu gibi, ürünlerinizde yaşayacağınız herhangi bir problemde ekibimiz yalnızca bir e-posta uzağınızda! Bu yüzden herhangi bir sorunuz varsa lütfen +90 (552) 933 21 27 Numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşın.

Değişimler •

Beden renk herhangi bir değişiklikte kargo alıcıya aittir gidiş ve dönüş olmak üzere toplam 25₺ dir . Üründe firma kaynaklı hata olursa ücretsiz aynı ürünle değişim yapmaktayız . Farklı ürün değişikliği taleplerinizde kargo alıcıya aittir . Satın aldığınız bir ürünü başka bir ürünümüzle değiştirmek isterseniz bunun için öncelikle ilgili ürünü iade etmeli ve tarafımıza göndermelisiniz. Bu işlemden sonra yeni ürünü satın alabilirsiniz.

İade Değişim ürünü nasıl geri gönderirim?

Lütfen tüm değişim ve iadeler için Whatsapp hattımızdan İndirim kargo kodu talep ediniz
+90 (552) 933 21 27

3 İş Günü İade Politikası

Herhangi bir nedenle ürünlerimizden memnun değilseniz, siparişinizi aldıktan sonraki 3 iş günü içinde, tüm orijinal etiketlerle birlikte ve yeniden satılabilir durumda kullanılmamış yıkanmamış iade edilmeleri koşuluyla, memnuniyetle ürünü iade alırız ve para iadesi yaparız.
Ürün kargo sırasında hasar görmemesi için lütfen iade edeceğiniz tüm ürünlerin iyi paketlendiğinden emin olun.
MODABETCE, iade esnasında hasar gören veya kaybolan ürünler için sorumluluk almayacağından, müşterilerimizi anlaşmalı kargo firmalarımızla ürünleri göndermeleri konusuna dikkat etmelerini öneriyoruz.

İadeler

İade konusunda ise, tarafımıza göndereceğiniz ürünleri inceledikten sonra, 1-3 iş günü içinde ödemenizi hesabınıza gerçekleştireceğiz. İade edeceğiniz ürünle birlikte iade nedeninizi İBAN Numarası Ad Soyad Faturanın lütfen üzerine yazın. Bu, iade işlemini daha hızlı gerçekleştirmemizi sağlayacaktır.
Keyifli alışverişler